Wspomniena Google

Większość mediów społecznościowych posiada jakąś formę przypomnienia o wydarzeniach z naszej przeszłości. Przypominają zrobione przez nas ciekawe zdjęcia z danego dnia czy miesiąca. Pozwala to wrócić wspomnieniami do tego, co robiło się w zeszłym roku i porównać go z obecnym. Podobnie jest,  w przypadku Zdjęć Google, które wyświetlają nam najciekawsze wspomnienia.

Nowa funkcja Zdjęć Google

Jeżeli lubisz wracać do chwil z przeszłości, to tę funkcje na pewno pokochasz! Zwykłe zdjęcia zostaną zamienione w ruchome grafiki, podobne do tych, które mogliśmy oglądać na Facebooku lub relacji z Instagram Stories. Warto dodać, że ,,wspomnienia” zobaczy tylko właściciel albumu. Nie będą one udostępniane osobom trzecim. Zdjęcia Google będą wyświetlać wspomnienia przez jakiś czas, a później na ich miejsce pojawią się kolejne.

Nowa funkcja będzie nazywała się ,,wspomnienia” i pozwoli na ożywienie dwuwymiarowych, płaskich zdjęć w formie animowanych grafik. . Niestety, oryginalne zdjęcie może utracić na jakości. Jednak efekt końcowy na pewno przypadnie do gustu wielu użytkownikom. Dodatkową funkcją w Zdjęciach Google jest nowy sposób tworzenia kolaży. Aplikacja odnajdzie zdjęcia z podobnymi kolorami i dobierze do nich tło oraz adekwatną czcionkę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *